Wiesław Czechowicz fot. Barbara Zasowska
Wystawa Konrada Miareckiego pt. „Maroko - orientalny zakątek świata” otwarta

Maroko to kraj położony w północno-zachodniej Afryce nad Oceanem Atlantyckim i Morzem Śródziemnym, o bogatej historii.
Można tam podziwiać średniowieczne miasta, rzymskie ruiny, berberyjskie fortece i islamskie zabytki. Kolorytu dodają długie atlantyckie plaże, góry, pustynie i orientalne targowiska.

Konrad Miarecki zwiedzając ten orientalny zakątek świata, obiektywem aparatu uwiecznił marokańskie klimaty, które mogliśmy podziwiać w piątkowy wieczór (21.04.2017 r.) podczas uroczystego otwarcia czasowej wystawy fotograficznej w Muzeum Narciarstwa im. St. Barabasza w Cieklinie. Przybyli na wernisaż goście oprócz obejrzenia 31 fotografii prezentowanych na wystawie mogli poznać autora i porozmawiać z nim. Część z nich z dużym zainteresowaniem obejrzało film prezentujący patrona muzeum Stanisława Barabasza i muzealną ekspozycję. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła atmosfera.

Wystawę można obejrzeć do 10 czerwca 2017 r.
Serdecznie zapraszamy.

Data: 2017-05-03 10:31:59