Powielanie zdjęcia jest dozwolone pod warunkiem podania źródła.

Wiesław Czechowicz
Snycerstwo - nowa pasja

Piątek, 10 lutego 2017 roku o godz.18.00 w Muzeum Narciarstwa im. Stanisława Barabasza w Cieklinie odbędzie się wernisaż wystawy pt. „Snycerstwo - nowa pasja”.

Wystawa zorganizowana przy współpracy z Muzeum Dwory Karwacjanów i Gładyszów oddział Zagroda Maziarska w Łosiu.
Na wystawie zostaną zaprezentowane prace Anny Cekliniak, Tomasza Doszny, Idali Ferenc, Macieja Magnuszewskiego, Sebastiana Kaczmarczyka, Pawła Pachli, Barbary Zasowskiej - uczestników rocznych warsztatów snycerskich zrealizowanych w ramach projektu dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Nowe Życie Drewna” oraz prowadzącego warsztaty Bogdana Kareła, Gorlickiego snycerza.
W programie projekcja filmu zrealizowanego na potrzeby projektu w reżyserii Roberta Kumorkiewicza pt. „Nowe Życie Drewna”.

Wystawę można obejrzeć do 10 kwietnia br.

Powielanie zdjęcia jest dozwolone pod warunkiem podania źródła.

Data: 2017-02-01 10:35:21