Maria Kondrad „WIELOSOBECNOŚCI” - wystawa malarstwa

Zapraszamy na wystawę malarstwa Marii Kondrad pt. „WIELOSOBECNOŚCI”. Wernisaż wystawy odbędzie się w piątek 11 sierpnia 2017 r. o godzinie 19:00.
Maria Kondrad
Ur. 1971 w Nysie, z rodzin przesiedlonych spod Lwowa.
Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych we Wrocławiu oraz absolwentka Uniwersytetu Ludowego we Wzdowie z tytułami plastyk-jubiler oraz instruktor kulturalno-oświatowy.
Absolwentka studiów licencjackich I stopnia na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Dyplom z malarstwa w 2016 r uzyskała w Malarskiej Pracowni Interdyscyplinarnej pod kierunkiem dr hab. Prof. UR Antoniego Nikla, dr hab. Prof. UR Marka Olszyńskiego i dr hab. Prof. UR Marka Pokrywki.
Obecnie studentka Wydziału Sztuki UR , studia II stopnia, specjalność Malarstwo i techniki malarskie.
Uczestniczka wielu plenerów i akcji artystycznych, pasjonatka teatru lalek oraz upowszechniania kultury plastycznej i teatralnej wśród dzieci i nie tylko. Autorka scenariuszy i scenografii. Od 20 lat tworzy autorskie unikatowe ubrania z naturalnych tkanin i dzianin.
Z wyboru mieszka na Podkarpaciu, u podnóża Beskidu Niskiego, w „krzokach” za wsią.
Od 24 lat Mama.

Wystawy zbiorowe:
2017.08.01-09 - „Projekt art. GENIUS SAECULI... W hołdzie M. Abakanowicz” Galeria r_z / ORz ZPAP, Rzeszów
2017 - „Kształtowanie x 3”, Zbiorowa wystawa studentów Wydziału Sztuki UR w Stalowej Woli
2016 - „Kształtowanie”, Wystawa studentów Wydziału Sztuki UR w Rzeszowie
2016 - „Artyści Dla Emilki”, Wystawa charytatywna, Rzeszów