Konfederaci Barscy w Beskidzie Niskim

Otwarcie wystawy i prezentacja, ze wzgl?dw epidemicznych odb?d? si? w innym terminie, o czym poinformujemy na stronie muzeum i facebooku.
W pi?tek, 20 listopada zapraszamy mi?o?nikw historii regionalnej na otwarcie wystawy historycznej, przygotowanej na Oglnopolskie Obchody 250. Rocznicy Konfederacji Barskiej w Beskidzie Niskim, ktre odby?y si? 13 maja 2018 r. w Nowym ?migrodzie i Dukli.

Po oficjalnym otwarciu wystawy, ktre nast?pi o godzinie 19:00 odb?dzie si? prelekcja na temat wystawy i konfederacji. Spotkanie poprowadzi Jerzy D?biec, Dyrektor Muzeum im. Leona Karci?skiego w Nowym ?migrodzie i Marian Koz?owski, pasjonat historii, zw?aszcza konfederacji barskiej.

Dzi?kujemy Towarzystwu Mi?o?nikw Nowego ?migrodu i Muzeum im. Leona Karci?skiego w Nowym ?migrodzie oraz panu Marianowi Koz?owskiemu za zaanga?owanie i pomoc przy organizacji wystawy i prelekcji.

Wystaw? b?dzie mo?na zwiedza? do po?owy stycznia 2021 roku.

Powielanie zdj?cia jest dozwolone pod warunkiem podania ?rd?a.

Data: 2020-11-04 11:11:32